06
Tem

İzmir Duvar Dekor

Evlerin ve işyerlerinin duvarları sadece badana ile tamamlanıyor. Düz renklerin sergilenmesi halinde duvarlar herhangi bir çarpıcılığa sahip olmuyor. Bu durumun önüne geçmek adına çeşitli duvar panelleri ve grafitileri boy göstermekte. Duvar dekorasyonu adına;

• Sanatçıların hem iç hem de dış mekan çalışmalarına göz atılabilir.
• Renkli ya da siyah – beyaz olarak gözler önüne serilen çalışmalar dikkate alınabilir.
• Tüm duvarlar yerine belirli bir bölüm için dekorasyona başvurulabilir.

Duvar Dekorasyonunda 3 Boyut

Duvar dekorasyonu farklı malzemeler, boyalar ve tasarımlar eşliğinde desteklenir. Örnek verecek olursak çeşitli paneller sayesinde duvarlar daha fazla dikkat çekiyor. Bu anlamda üç boyutlu olan paneller tercih edilebilir. Duvarların daha çarpıcı hale gelmesi adına 3 boyutlu olan paneller temin edilebilir.

Ahşap duvar panelleri de yine göz alıyor. Son yıllarda ev dekorasyonu için ahşap detaylar tercih halinde. Yine duvarlarda da aynı şekilde ahşap görünümlere yer veriliyor. Taleplere göre izmir duvar dekorasyonunun şekillenmesi sağlanır. Göze daha hoş gelen, modern dekorasyonlar ile duvarlar eskisine nazaran dikkat çekici olacaktır.

Dış Duvar Dekorasyonu

Duvar dekorasyonu sadece iç mekanlar üzerinden gerçekleşmez. Bunun yanı sıra dış duvarlara da çeşitli modern dokunuşlar eşlik eder. Mesela sanatçıların grafiti ya da mural çalışmaları talep görüyor. Şöyle ki;

• Dış yüzey boyaları eşliğinde grafiti uygulamalarına yer verilir.
• Spreyler ile de grafitilerin daha şekilli hale gelmesi sağlanır.
• Geniş ve düz yüzeylerde ise mural sanatı icra edilir.

Böylece hem iç hem de dış mekan dekorasyonu tamamlanır. İsteğinize göre mekan tasarımı gerçekleşir. Duvarların modern çizgilere sahip olması sağlanır. Beraberinde ise isterseniz çeşitli duvar aksesuarları üzerinden şekillendirmelere geçebilirsiniz. Örneğin saatler, tablolar ya da buna benzer objeler temin edilebilir.

Duvar Dekor Örnekleri

Duvar dekorasyonuna yönelik çalışma gösteren pek çok sanatçı bulunuyor. Hepsinin de örneklerini sergilediği açık durumda. Müşteriler örneklere göz atıyor ve aralarından tercihte bulunuyor. Gerek ebatlar gerekse renkler üzerinden oynamalara yer verilir. Yüzeye göre uygun dekor çalışmaları gerçekleşir. Bir de belirtilen süre içerisinde duvar dekorasyonu tamamlanır.