06
Tem

İzmir 3D Dekor

Ev veya işyerlerinin dekorasyonu ilk başta duvarlardan başlar. Zemin, tavan ve duvar dekoruna yönelik yenilikler göz önünde bulundurulur. Mesela 3D dekor bunlar arasında yer almakta. Adı üstünde dekorasyonun gerçeğe yakın bir tarza bürünmesi sağlanır. Örneğin duvarlarda gerçekleşen tasarımlar;

• Çiçek, hayvan ya da farklı objeler üzerinden sergilenir.
• Tüm bu objelerin özel gölgeler ile gerçeğe yakın hale gelmesi sağlanır.
• Bu alanda çalışma gösteren graffiticiler tercih edilebilir.

3D Dekor Örnekleri

İzmir 3D dekor için örnekleri dikkate alabilirsiniz. Yani bu alanda çalışma gösteren firmalar ya da kişiler örneklerini gözler önüne seriyor. Neticesinde aralarından tercihte bulunmanız kısa sürecektir. Çünkü örneklere göz atanlar fikir sahibi olabilir. Bu şekilde duvar dekorasyonu için iletişime geçilebilir.

Dekorun belirli bir alanda gerçekleşmesine özen gösterilir. Örneğin tüm duvarlar yerine tek bir duvar üzerinden resme geçilir. Aksi halde bütün duvarlarda resim uygulamak, iç mekanın boğulmasına neden olabilir. Aynı zamanda bu tarz tasarımlar göz yorar. Temelde tek bir duvar üzerinden grafiti ya da dekor uygulamalarına geçmek gerekir.

3D Dekorda Duvar Resimleri

Hazırda sergilenen İzmir 3D dekor ürünleri de tercih edilebilir. Her ne kadar gerçeğe yakın gibi gelmese de hazır resimler de temin edilebilir. Bunun için her renk ve desenden resimler sergilenir. Hazır dekor ürünleri temin etmek zor değil. Bu anlamda dikkate alınması gereken hususlar;

• Başta duvarın ölçülerini temel alarak tercihte bulunmanız gerekir.
• Diğer dekoratif ürünler üzerinden renk ile desen tercih edilmelidir.

Duvar resimlerinin zemin ile tavana uyumlu olmasına özen göstermek gerekir. Hatta ev ile işyerlerinde mevcut olan diğer renkler de dikkate alınmalıdır. Bu anlamda ahşap görünümlere sahip olanlar, renkli ya da sade duvar resimleri tercih edilebilir.

3D Dekor Nasıl Yapılır?

Dekor için isteyenler grafiti alanından seçimini yapabilir. Yani tasarım yapılabilir ve izmir grafiticiler tarafından uygulanabilir. Bunun yanı sıra hazır panelleri de tercih edebilirsiniz. Mesela ahşap paneller mevcut durumda. Bunun dışında 3D olarak sergilenen dekor ürünlerini de temin edebilirsiniz. Farklı renklere ve desenlere sahip olan ürünler, duvarları estetik hale getirecektir.